Remembranceday 2017

Op 10 november staan we, samen met de kinderen van groep 8 van basisschool de Fakkel, stil bij Remembranceday, de Engelse dodenherdenking. De kinderen maken op school een krans met eigen geschreven teksten. Om 14.30 uur gaan we naar de begraafplaats voor de kranslegging bij de oorlogsgraven. De kinderen planten winterviolen in het perk en krijgen een uitleg over de oorlogsgraven en Remembranceday.

U/jij bent van harte welkom, hierbij aanwezig te zijn.

Comité 4 mei Goudriaan

Uitslag Kroos PubQuiz

Hierbij de volledige uitslag van de Kroos Pubquiz, die gehouden is op Koningsdag 2017 in de Multistee!

Plek Ronde 1 Ronde 2 Ronde 3 Ronde 4 Ronde 5 Ronde 6 Ronde 7 Ronde 8 Totaal
1 de Outsiders 8 8 8 5 8 9 10 6 62
2 Lekker 6 6 5 7 7 8 9 8 56*
3 Thuis bij dr Tinus 6 6 6 6 6 9 9 8 56*
4 De Besten 8 7 8 7 6 9 6 4 55
5 Klav 2 5 5 7 7 6 5 7 8 50
6 Klav 1 7 6 7 5 6 6 3 9 49
7 Hawai 8 5 5 5 5 6 4 7 45
7 Twix 5 7 7 4 5 7 2 8 45
9 Tempo Team 7 3 4 8 7 4 4 4 41
10 De groene kist plus 6 3 3 6 6 6 2 7 39
11 de Eetclub 1 4 3 7 5 7 3 6 36
12 Keet 6 2 3 2 5 5 7 5 35
13 De Haantjes 6 4 6 3 19
13 Tafel Bert Vonk 2 5 1 5 3 1 2 19

* Naderhand is er een extra vragenronde geweest (teams hebben elkaar uitgedaagd). Lekker had van de 5 vragen, 5 punten gehaald en Thuis bij Dr. Tinus maar 2 punten. Daarmee is Lekker nummer 2 van deze Pubquiz geworden.

Omloop 2017

Dit jaar is het Goudriaans rondje (6,12 km) gelopen door vele hardlopers. Zelfs Wouter heeft zijn eigen Goudriaans record gelopen (vorige: 20.55 minuten) van 20.42 minuten. Zie de volledige lijst hieronder van alle groepen.

Mannen – brugklas tot 65+

Plaats Naam Tijd
1 Wouter de Bruin 20,42 (GR*)
2 Ard Visser 23,22
3 Wim in’t Veld 23,43
4 Gebert Romeijn 24,17
5 Aldwin Dame 24,28
6 Rene Bor 24,44
7 Kevin den Hartog 25,51
8 Ronald Vonk 25,59
9 Johnny van der Heiden 26,02
10 Frnacis van der Grijn 26,16
11 Wilco van Hoorne 26,44
12 Edwin Rozendaal 26,47
13 Willem Wouter Aantjes 27,02
14 Eddy van Vianen 27,34
15 Tim Pallandt 28,17
16 Thijmen Nederveen 28,32
17 Dirk van der Heiden 29,39
18 Barend den Ouden 29,45
19 Anne Aantjes 30,24
20 Gerjan de Vries 30,24
21 Jan de Vries 31,15
22 Thijmen van der Heiden 34,55
23 Pieter Terlouw 35,07

* GR = Goudriaans Record

Vrouwen – brugklas tot 65+

Plaats Naam Tijd
1 Lotte Bakker 31,53
2 Barbera de Bruin 31,58
3 Renate Rozendaal 36,01

Jongens – Groep 6 t/m 8

Plaats Naam Tijd
1 Jens Heikoop 11,33
2 Bas Jan den Ouden 11,49
3 Joost Neppelenbroek 12,05
4 Imad 12,09
5 Jorn Vonk 12,52
6 Stijn van der Heiden 13,39
7 Jesse van Elk 13,59

Meisjes – Groep 6 t/m 8

Plaats Naam Tijd
1 Roosmarijn Nederveen 15,18
2 Eefje Neppelenbroek 16,04
3 Milou van Houwelingen 17,33
4 Lieke van Rossum 19,12
5 Mieke Romeijn 22,05

Jongens – Groep 3 t/m 5

Plaats Naam Tijd
1 Mees Heijkoop 6,08
2 Stan van Wijk 6,17
3 Matthias Koorevaar 7,03
4 Simon Aantjes
5 Daan Roest
6 Thijn den Ouden
 7 Gijs Klein
 8 Sven den Ouden
 9 Dilano Exalto

Meisjes – Groep 3 t/m 5

Plaats Naam Tijd
1 Rosalie Bakker 6,17
2 Domine Blokland 6,44
3 Thirza Aantjes 7,03
4 Kim Oosterom
5 Mila Heikoop
6 Emma Vonk

Jongens – Groep 0 t/m 2

Plaats Naam Tijd
1 Wijnand  de Jong 4,42
2 Naut Heikoop
3 Thijs van Hoorne
4 Olivier van der Heiden
5 Siep Roest
6 Merijn Vonk
7 Pepijn van Meerkerk
8 Tijn van Wijk
9 Thomas van Vugt
10 Daan Visser

Meisjes – Groep 0 t/m 2

Plaats Naam Tijd
1 Benthe Vonk 5,5
2 Lieke Thijs