Bestuur

Voorzitter – Simon Bor simon@ovgoudriaan.nl
Secretaris – Pieter Moerman pieter@ovgoudriaan.nl
Penningmeester – Marcel Vonk marcel@ovgoudriaan.nl

Algemene bestuursleden:
Jantine den Haan jantine@ovgoudriaan.nl
Lotte Timmer lotte@ovgoudriaan.nl
Mario de Lijster mario@ovgoudriaan.nl
Roelof Akkerman roelof@ovgoudriaan.nl
Wouter Nederveen wouter@ovgoudriaan.nl

Er zijn een aantal vacante plekken in het bestuur. Wil je ook een leuk feestje organiseren? Maak jij de feestweek ook tot een succes? Schiet één van de bestuursleden aan of stuur een mail naar simon@ovgoudriaan.nl.